Žmogus

Man 50 metų. Psichologinio darbo patirtis – pastarieji 20 metų. Savo profesijoje esu padėjęs daugybei žmonių (realiai net sunku būtų suskaičiuoti) individualiame, porų ir įmonių konsultavime.

Gimiau Kaune. Gyvenu Vilniuje. Vertybės europietiškos. Turiu tris akademinius išsilavinimus – psichoterapijos, psichologijos, filosofijos. Mokiausi iš geriausių Lietuvos ir užsienio specialistų. Esu įvaldęs net kelių psichoterapijos krypčių metodus, todėl galiu efektyviai juos kombinuoti ir taikyti savo darbe. Nuolat keliu kvalifikaciją įvairiuose mokymuose. Kaip pranešėjas dalyvavau daugybėje mokslinių konferencijų.

Mokausi ir iš gyvenimo, o labiausiai vertinu patyriminį išmokimą. Praktikuoju kritinį mąstymą ir sąmoningumo meditacijas.

Mano pažiūros – realistas. Mano stichija – pokyčiai. Visa siela jaučiu jų didybę ir jėgą. Ši jėga gali būti griaunanti arba kurianti ir gydanti. Net 4 kartus iš esmės keičiau savo gyvenimą (neskaitant smulkių pokyčių), atversdavau baltą lapą. Esu ragavęs ir svaiginančių aukštumų medaus, ir karčios problemų duonos. Todėl išmokau kelti tik realius tikslus ir atkakliai jų siekti, nes tvirtai tikiu, kad įmanoma yra viskas, kas adekvatu.

Esu ryžtingas kovotojas, bet išpažįstu dvasios ir proto ramybę.

Myliu ir gerbiu savo šeimą ir Lietuvą.